כמה באגים במודול הזמנת מוצר לפי מק"ט (מספר קטלוגי) sale_products • כמה באגים במודול הזמנת מוצר לפי מק"ט (מספר קטלוגי) sale_products

  1. יש אפשרות לשלול מהמזמין בחירת כמות, ולהחליט מראש באיזה כמות מדובר. [הגדרה sale_products_009_amount=5]
   אלא שבפועל, לאחר בחירת המוצר, הוא עובר לתפריט "לשינוי כמות המוצר הקישו 2" [ואם מקישים 2 חוזרים שוב לבחירת מוצר - בלי אפשרות של בחירת כמות].
   מצאתי לזה פתרון, בהגדרה הזו sale_products_tfr_amount_price_all_say_amount=no
   אבל עדיין זה באג.

  1. [יכול להיות שהבאג הזה שייך למודול הזה], בעת הקשת מספר כרטיס אשראי, נאמר " אנא הקישו את מספר כרטיס האשראי משמאל לימין ולסיום סולמית, ליציאה הקישו כוכבית וסולמית".
   בפועל, הקשה על כוכבית וסולמית לא מוציא את הלקוח.

  1. הלקוח שומע במערכת פעמיים "המחיר למוצר זה הוא ..", פעם אחת לפני "להזמנת המוצר הקישו 1", ופעם שנייה מיד אחרי הקשת 1.
   לי זה נשמע ממש מיותר, [בכלל יש המון כפילויות, אלא שאת כמעט כולם אפשר להוריד על ידי רשימה של הגדרות. וגם זה מלאכה לא קלה... בפוסט עצמו זה לא ממש מסודר].
   יש הגדרה sale_products_tfr_check_save_say_price=no שמנטרלת לגמרי את השמעת מחיר המוצר, אבל אז המחיר לא מושמע אפילו לא פעם אחת... ואם מבטלים את ההגדרה הזאת, המערכת משמיעה את זה פעמיים כנ"ל.

  1. באג [טעות - יותר נכון], בפוסט של המודול.
   תחת הכותרת: פירוט אופני התשלום:
   תת נושא: תשלום בכרטיס אשראי
   מופיע: יש להעתיק את ההגדרות הרלוונטיות עבורכם מהמודול שם
   הקישור כבר לא קיים. צריך להחליף לקישור הזה.

  לענ"ד היה יפה אם היו מחלקים את הפוסט לשלבים, להסביר מהו כל שלב, ואילו אפשרויות יש בשלב הזה, ואיך לנטרל את השלב הזה מי שלא צריך אותו.

  לסיום. המודול מושקע מאוד, והוא חינמי רק באופן זמני, - שכבר נמשך זמן רב לפי מה שאני מבין - אז זה לא מובן מאליו בכלל! עם זאת, כדאי שתדעו על הנקודות הטעונים שיפור...
  תודה רבה!


התחבר כדי לפרסם תגובה