זמני תפילות • הייתי שמח לדעת מבעל ניסיון במערכת זמני תפילות
  עצות טיפים ורעיונות.
  תודה!! • התכונתי אם משהו יודע האם אפשרי שמשהו יתקשר בבוקר
  וישמע היכן יש לו תפילת שחרית לפי השעה שיתקשר
  וכן מנחה וערבית??
  תודה רבה רבה!!! • משהו יודע??? • אני עשיתי משהו כזה אבל רק לפי ימים (לא ידוע לי על משהו במערכת שיכול להשמיע לפי שעות)
  הכנסתי קבצי TTS שכל אחד השם שלו הוא התאריך ועשיתי שלוחת השמעת קבצים לפי תאריך.
  ובכל יום המערכת משמיעה את זמני התפילות של היום הקרוב. (זה משמש אותי לזמני התפילות בשבת הקרובה)
  העליתי את הקבצים ע"י האקסס של @אריה כך העלתי מאות קבצים בבת אחת.
  אדרבה אולי מישהו יש לו רעיון איך להשמיע קבצים לפי שעות.
  (חשבתי על רעיון של שידור חי מדומה. הבעיה שאין שם אפשרות להשמיע את השידור הקרוב ביותר. אלא רק בזמן אמת.) • @גבאי אמר בזמני תפילות:

  אני עשיתי משהו כזה אבל רק לפי ימים (לא ידוע לי על משהו במערכת שיכול להשמיע לפי שעות)
  הכנסתי קבצי TTS שכל אחד השם שלו הוא התאריך ועשיתי שלוחת השמעת קבצים לפי תאריך.
  ובכל יום המערכת משמיעה את זמני התפילות של היום הקרוב. (זה משמש אותי לזמני התפילות בשבת הקרובה)
  העליתי את הקבצים ע"י האקסס של @אריה כך העלתי מאות קבצים בבת אחת.
  אדרבה אולי מישהו יש לו רעיון איך להשמיע קבצים לפי שעות.
  (חשבתי על רעיון של שידור חי מדומה. הבעיה שאין שם אפשרות להשמיע את השידור הקרוב ביותר. אלא רק בזמן אמת.)

  גם יעזור לפי תאריך אבל איך?
  אשמח אם תפרט לא הבנתי כ''כ איך
  תודה. • @SHAYG
  יש אפשרות בשלוחת השמעת קבצים שלא ישמיע את הקבצים לפי סדר המספרים אלא לפי תאריך עברי או לועזי
  כלומר שאם התאריך היום הוא 22/05/2020 אתה קורא לקובץ 22052020
  וכך אתה מכניס בשלוחת השמעת קבצים את כל הקבצים שאתה מעונין להשמיע בכל יום. והמערכת מזהה את היום ומשמיעה את הקובץ של היום הקרוב ואח"כ את היום שאחרי וכו'.
  תראה בהגדרות של "השמעת קבצים"
  הבעיה היא שלהקליט את כל הקבצים זה קצת קשה. וכן לקרוא להם בשמות זה גם קשה. (זכור לי שהצלחתי להגדיר פעם אחת שיהיה אפשר להקליט ולפני ההקלטה לבחור מה שם הקובץ , כרגע אני לא מוצא את האפשרות הזו.)
  לכן מה שעשיתי זה קבצי טקסט שכל אחד הוא של יום אחר. • @SHAYG , אתה יכול לעשות שלוחה להשמעת שידור חי מדומה מרובה קבצים שישמיע כל קובץ בשלוחה בהתאם לזמן מוגדר, ראה הוראות והדרכה כאן • @אלעזר-חיים השאלה היא האם אפשר לעשות שבמידה ועדיין לא הגיע הזמן ישמיע את הקובץ של הזמן הכי קרוב?
  כי אם צריך שיגיד איפה יש מנין בזמן הקרוב צריך שישמיע את הקובץ הקרוב ביותר ולא את הקובץ שהגיע זמנו • @גבאי תוכל לעשות הקלטה על זמני תפילת שחרית שתישמע בשלוחה בין השעות 3 לפנות בוקר ועד לשעה 10 בבוקר (לדוגמא) ומשעה 10 תישמע הקלטה בשם אחר המשמיעה את זמני תפילת מנחה עד לשעה 7 בערב ומי שמתקשר בכל שעה שהיא ישמע את ההקלטות הקרובות ביותר.
  הייתי ממליץ לך לראות את כל ההוראות המפורטות ששלחתי לך לעיל ולראות איך לעבוד.
  אם תצטרך עוד עזרה אשמח לעזור לך במייל. • @אלעזר-חיים זה ודאי אפשרי
  אבל הנושא הוא בבית כנסת שיש בו כמה מנינים לשחרית וכן למנחה ובעיקר למעריב ובשביל שלא יצטרכו לחפש כל פעם איפה המנין רציתי שתהיה אפשרות שבטלפון ישמעו איפה מתקים המנין ובאיזה שעה הכי קרוב לעכשיו. (ולא כל פעם את כל הזמנים ואת כל המקומות) • @גבאי תוכל לעשות שתי שלוחות אחת לבית המדרש ואחת לבית הכנסת ששתיהן יוגדרו כתפריט, בתוכם תעשה שלוחה 1 לשמיעת השידור חי מדומה ושלוחה 2 עם סיסמה שבה יהיו ההקלטות של השידור החי שהמערכת תישאב ממנה ותשמיע בשלוחה 1.
  אם אתה רוצה לעשות שלוחה אחת שבה יש את כל המניינים בכל המקומות, אני חושב שאין ברירה וישמעו את השעות של אותה תפילה מכל המקומות. אני חושב שתוכל גם להגיד בהקלטה שלפני השמעת השידור חי: "אם אתם שומעים פרטים על תפילה בזמן שלא רלוונטי, הקישו 8 למעבר לשמיעת ההודעה על התפילה הבאה" והם ילחצו 8 וישמעו את ההודעה הבאה, כמו שתוכל לעשות כהמשך להוראות הפעלת שידור חי מדומה שצירפתי לך. לא ניסיתי זאת. תוכל לנסות זאת כפי המופיע באתר ולנסות את מה שאמרתי לך (לגבי הקלטת ההודעה) • @גבאי הסתדרת? • אני חושב שהכי כדאי זה לבנות ב API יכול להיות מעניין בהתחלה יבדוק מה השעה כעת וכן היום אם מתקשרים בשעות הבוקר ישמעו מניני שחרית בשעות הצהריים מנחה וכדו' וכן שישמעו את המנינים הבאים • @אלעזר-חיים דווקא הרעיון של הקשה על 8 יכול להיות נחמד. (לא ידעתי שאם יש כמה שידורים באותו זמן אפשר להקיש 8.)
  לגופו של ענין עדין זה לא הפיתרון המקסימלי • @גבאי, אם תצטרך עוד עזרה והרחבת פרטים אשמח לשמוע ממך במייל: [email protected] • @אלעזר-חיים הרחבה במה? מה שיש בפורום אני ב"ה יודע לקרוא! • @גבאי אני יודע , אך רציתי לעזור לך ולדעת האם הכל בסדר, כי אף פעם לא ניסיתי להשתמש בכפתור מספר 8 בשמיעת שידור חי דומה ורציתי לבדוק איך אתה מסתדר.
  אבל אני מבין שכבר הסתדרת, אז כל טוב • פוסט זה נמחק!


 • @גבאי
  @אלעזר-חיים
  תודה רבה רבה על העזרה

  @גבאי אמר בזמני תפילות:

  @אלעזר-חיים זה ודאי אפשרי
  אבל הנושא הוא בבית כנסת שיש בו כמה מנינים לשחרית וכן למנחה ובעיקר למעריב ובשביל שלא יצטרכו לחפש כל פעם איפה המנין רציתי שתהיה אפשרות שבטלפון ישמעו איפה מתקים המנין ובאיזה שעה הכי קרוב לעכשיו. (ולא כל פעם את כל הזמנים ואת כל המקומות)

  לזה התכוונתי אבל בכל זאת זה:

  @אלעזר-חיים אמר בזמני תפילות:

  @גבאי תוכל לעשות הקלטה על זמני תפילת שחרית שתישמע בשלוחה בין השעות 3 לפנות בוקר ועד לשעה 10 בבוקר (לדוגמא) ומשעה 10 תישמע הקלטה בשם אחר המשמיעה את זמני תפילת מנחה עד לשעה 7 בערב ומי שמתקשר בכל שעה שהיא ישמע את ההקלטות הקרובות ביותר.
  הייתי ממליץ לך לראות את כל ההוראות המפורטות ששלחתי לך לעיל ולראות איך לעבוד.
  אם תצטרך עוד עזרה אשמח לעזור לך במייל.

  בנתיים גם יעזור תודה רבה רבה ואשמח לרעיונות.
  תודה!!
התחבר כדי לפרסם תגובה