הודעה על חדר ועידה פעיל • יש לי במערכת שלוחה 2 שמוגדרת תפריט של 10 חדרי ועידה, אני רוצה שכאשר אחד מהחרי ועידה הללו פעילים תהיה הודעה בתפריט ראשי.
  ההענין הוא שכשיש 2 חדרי ועידה פעילים יחד, הוא מודיע פעמיים "חדר ועידה וכו" חדר ועידה וכו", (גם אם אחליף את זה להודעות אישיות).
  השאלה אם יש איזה טריק לעשות שיעקוב ארחי 10 השלוחות, אך כששתיים מהן פעילות יודיע על זה רק הודעה אחת, כרגע יש שידורים חיים בשלוחה 2?

  תודה לעונים!!! • יאלה תביאו איזה קומבינה מטורפת.
  חשבתי לעשות שהמג"ש הראשון שיבא למסור שיעור חי יופנה אוטומטית לשלוחה כלשהי שרק אותה התפריט הראשי יודיע, והמג"ש שיתחילו אחריו, מכיון שהחדר ועידה הזה פעיל יופנו לשלוחות אחרות שעליהן אין מעקב.
  אבל יש בזה הרבה חסרונות ואכמל. • תעשה שכל מג"ש עובר דרך הפעלת קמפיין לרשי"ת מסוימת שיהיה שם רק מספר 1 ובהודעה תעשה שידור חי אחד או יותר כעת בשלוחה 2
  ותעשה שישמעו את הודעת הקמפיין בפתיח לקו • @שלמה-צובל אולי אפשר לעשות הודעת שקט פחות מאלפית שניה החל מההודעה השניה

    %D7%A4%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%90%D7%9C%D7%A4%D7%99%D7%AA-%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%94-%D7%A9%D7%A7%D7%98.wav • @33064325 אמר בהודעה על חדר ועידה פעיל:

  תעשה שכל מג"ש עובר דרך הפעלת קמפיין לרשי"ת מסוימת שיהיה שם רק מספר 1 ובהודעה תעשה שידור חי אחד או יותר כעת בשלוחה 2
  ותעשה שישמעו את הודעת הקמפיין בפתיח לקו

  נשמע מענין.
  יש לך קישור להגדרות של זה?

 • אבל במחשבה שניה זה לא יעזור כ"כ
  א. איך המערכת תדע להפסיק את ההודעה בסיום השיעור
  ב. אני לא הבנתי ברור אבל נראה לי שאם מגדירים את ההגגדרה ההיא אז כל זמן שהקמפיין קיים ולא מחקת אותו הוא משמיע את ההודעה הזו, צריך לחפש קומבינה אחרת


התחבר כדי לפרסם תגובה