הצעה ממש חשובה • @שמואל בפורום הקודם היה אפשר להגיב על כל נושא ב"הגדרות המערכת". וזה מאד מאד היקל שאפשר לראות על כל הגדרה מה אנשים הסתבכו ומה הפתרון של כל דבר.
  בפורום הזה כל הנושאים נעולים (ובצדק), ולכן כל הזמן נפתחים כאן נושאים חדשים שחוזרים על עצמם, וכן צריך לפתוח נושא על כל שאלה קטנה באיזו הגדרה.

  הצעתי: שבכל נושא שקיים ב"הגדרות המערכת", יהיה קישור למטה: לשאלות ותגובות , וכך יוכלו לשאול את כל השאלות במקום מרוכז, כמו בפורום הקודם. אולי אפילו להקדיש לזה פורום מיוחד, שיהיה שירשור על כל הגדרה. • @עידן אני חושב שאפשר גם לתת להגיב על "הגדרות המערכת" עצמם באותו שרשור. למה לנעול את זה?
  אבל לכה"פ ההצעה של @עידן גם תעזור. @ימות-המשיח לתשומת ליבכם. • נראה שהחבר'ה כאן בעד. @שמואל תגובתך? • @עידן תתקן, "נראה שהחבר כאן בעד וכו' "

  אני אישית, כמי שלא סובל ספאמרים ואנשים שאינם יודעים את הגבולות (לא מתכונים לרע ולא לכלום, אבל פשוט לא יודעים מה לעשות וליתר דיוק מה לא לעשות) אז רציתי שלפחות פינה אחת בפורום יהיה נקי ומסודר. • הוא התכוון לכל המצביעים בעד ההצעה שלו.
  ואגב אחרי שכולם הבינו, אפשר למחוק הודעות לא רלוונטיות, לשמירה על הניקיון... • לדעתי צריך לעשות שכפול
  של כל ההגדרות אתו דבר בדיוק ושם יכלו להגיב
  כך שמי שרוצה נקי יהיה לו ומי שרוצה להגיב יוכל • @עידן אמר בהצעה ממש חשובה:

  הצעתי: שבכל נושא שקיים ב"הגדרות המערכת", יהיה קישור למטה: לשאלות ותגובות , וכך יוכלו לשאול את כל השאלות במקום מרוכז, כמו בפורום הקודם. אולי אפילו להקדיש לזה פורום מיוחד, שיהיה שירשור על כל הגדרה. • @חנון-המרבה אמר בהצעה ממש חשובה:

  @עידן תתקן, "נראה שהחבר כאן בעד וכו' "

  bandicam 2020-07-28 19-51-30-282.jpg • @חנון-המרבה אמר בהצעה ממש חשובה:

  @עידן תתקן, "נראה שהחבר כאן בעד וכו' "

  אני אישית, כמי שלא סובל ספאמרים ואנשים שאינם יודעים את הגבולות (לא מתכונים לרע ולא לכלום, אבל פשוט לא יודעים מה לעשות וליתר דיוק מה לא לעשות) אז רציתי שלפחות פינה אחת בפורום יהיה נקי ומסודר.

  כנראה טעית בהצעה של @שלמה-צובל,
  ההצעה של @עידן מצוינת מאד, איני רואה שום חסרון בה, גם ההגדרות נשארות נקיות, וגם כל השאלות מרוכזות במקום אחד.
  גם ההצעה של @מוטלה מגדילה את השרשורים בפורום, וגורם לקושי יותר בחיפוש. • @zxc @שמואל

  קודם כל לפני מה שאני כותב כאן, עצם ההקפצה היא דבר טוב,

  להזכיר ולבקש שוב, לעשות את זה, כי זה ממש יועיל, גם לנקיות הפורום וגם לחיפוש ולמשתמשים חדשים.

  ויש לי הצעה נוספת, בפורום הקודם היה 2 מקומות לשאול שאלות, 'שאלות משתמשים' ו'עזרה הדדית'. רק הבעיה שאף אחד לא פיקח שזה באמת יהיה כך. אבל ב"ה כאן שיש מנהלים מסורים @שמואל @חנון-המרבה @אהרן-שובקס ועוד הרבה (סליחה מי שלא פירטתי, שהם דואגים לנקיות הפורום, הם יוכלו לדאוג לזה.

  'עזרה הדדית' - זה לכל המשתמשים החדשים, שלא יודעים היכן נמצא זה, והאם יש אפשרות לעשות שלוחת 'השמעת קבצים', ומה ההגדרה, ועוד הגדרות שכתובים בפירוש, רק שהם לא יודעים מזה - שזה רוב השאלות.
  'שאלות משתמשים' - זה לדברים שלא כתובים, או לכל הבעיות האחרות, של משתמשים מנוסים, היודעים לחפש, וכבר חיפשו ויודעים טוב את המערכות, ואז נתקלים בקושי מסוים. (אולי להגביל שרק מכך וכך מוניטין או הודעות ניתן לכתוב שמה - או שזה יהיה במקום מוסתר, שרק מי שיודע לחפש יגיע לשם, ומשתמשים חדשים לא ידעו מזה)


התחבר כדי לפרסם תגובה