אפשרויות השימוש בקובץ ListAllInformation - תגובות

• כאן זהו המקום להגיב ולהעיר הערות על הכתוב כאן
    אשמח אם למישהו יהיה מה להוסיף.

• @dudu
    יפה מאד וכל הכבוד
    כפי שציינת הקובץ הזה כשמו כן הוא List All Information = רשימת כל המידע
    בגדול בכניסה למערכת או לשלוחות מסויימות ניתן לרשום שהכניסה מתאפשרת רק למספרי הטלפון או ת.ז. או סיסמאות המופיעים ברשימה זו.
    ניתן גם לבקש שמי שנכנס למערכת ע"פ אחד שאפשרויות הזיהוי הנ"ל, שהמערכת תוסיף את שם הלקוח בדוחות.
    אבל לשם כך צריך להוסיף קובץ בשם EnterIDValName ולרשום 0773137770=ימות המשיח וכד'.
    צריך אולי לעשות שבמקום להוסיף קובץ כזה, שהמערכת תדע לבד לקחת את המידע הזה מעמודות 3 ו 4 מרשימת כל המידע.
    כ"כ כאשר אני מאפשר כניסה ע"פ מס טלפון והמספר מופיע יותר מפעם אחת שיהיה הגדרה מה לעשות. להמשיך או לבקש זיהוי נוסף (קוד / סיסמה / ת.ז.).
    דבר שלישי, במקום להשתמש במגוון של רשימות תפוצה בשביל אישור כניסה, גם בזה ניתן לעשות הגדרה שנרשום בכניסה לשלוחה שכאן ייכנס רק מי שבעמודה X מופיע לו א או א,ב וכן עז"ה

כל זה קשור להתעוררות שיש כאן בימים האחרונים לפשט את המערכת ואת הפורום לאחר דבריו הנוקבים של @יש-שדה

• @shz לידיעתך המערכת טוענת את השמות בדוחות ברירת מחדל מקובץ הזה, ואם לא קיים טוען מהקובץ שהזכרת...
    @dudu בכל מקרה חשוב להזכיר שחלק מהדברים עדיין לא פיתחו. למשל שליחה למייל במודל סליקת אשראי, וכן אין שימוש בכתובת.
    בעמודה של טלפון, שם, מספר זהות, קוד. יש שימוש אפשרי.

• ניהול

@shz

@shz אמר באפשרויות השימוש בקובץ ListAllInformation - תגובות:

@dudu
    צריך אולי לעשות שבמקום להוסיף קובץ כזה, שהמערכת תדע לבד לקחת את המידע הזה מעמודות 3 ו 4 מרשימת כל המידע.

יש אפשרות כזו בקבלת נתונים

• @shz נראה לי שכל מה שציינת מופיע בקישורים שהכנסתי, חוץ ממה שלא קיים וצריך לפתח...

• @מוטלה אמר באפשרויות השימוש בקובץ ListAllInformation - תגובות:

בכל מקרה חשוב להזכיר שחלק מהדברים עדיין לא פיתחו. למשל שליחה למייל במודל סליקת אשראי, וכן אין שימוש בכתובת.
    בעמודה של טלפון, שם, מספר זהות, קוד. יש שימוש אפשרי.

אני עשיתי איסוף של מה שקיים, לא של פיתוחים אפשריים...

• שמתי לב שהמערכת מזהה בכל הדחות את עמודה 6 בקובץ כעמודה של הכיתות, כך שלא משנה מה תרשמו שם זה יירשם בדוחות ככיתה.

התחבר כדי לפרסם תגובה